Kontakt

IFK Skövde Handbolls kansli finns på Gruvgatan 4C.

Postadress:
IFK Skövde HK
Box 26
54121 Skövde

Besöksadress:
IFK Skövde HK
Gruvgatan 4C
541 21 Skövde

Öppettider:
Måndag-Fredag 08:30-16:30
Variationer kan förekomma beroende på bemanning!

Telefon: 0500 – 41 40 50

Epost: kansli@ifkskovdehandboll.com


Skicka ett meddelande till IFK Skövde Kansli

Här kan ni skicka oss ett meddelande

Please enter your email, so we can follow up with you.

 


Kom i kontakt med vår personal

 

 

 

 

 

 


Erik Sackari – Klubbchef

Mobil 070-235 59 15
E-post: erik.sackari@ifkskovdehandboll.com

 

Ulf Nyström – Sportsligt ansvarig
Mobil 070-552 59 68
E-post: ulf.nystrom@ifkskovdehandboll.com

 

Marcus Dahl – Kommunikation, marknad, matchevenemang
Mobil 0730 – 87 59 79
E-post: marcus.dahl@ifkskovdehandboll.com

 

 

 

 

 

 

 

Maria Gustavsson  Ekonomi, administration, ungdom
Tel 0500-41 40 50
E-post: ekonomi@ifkskovdehandboll.com

 

Jonas Wille – Tränare
Mobil 0047 48 12 45 07
E-post: jonas.wille@ifkskovdehandboll.com

 

Mats Ljungkvist – Assisterande tränare, tränare U-lag
Mobil 0708-236890
E-post: mats@urkraft.com

 

Klas Wahlström – Team Manager
Mobil 0701-88 81 38
E-post: klas.wahlstrom@spendrups.se